Bekijk meer foto's van Eefje op Instagram
@glam_by_eefje VolgenVolgers
De Beauty Blog van Eefje!
door Eefje 9 Reacties
Bij kruidvat kocht ik onlangs de Hair Therapy – Anti-klit & Care Spray van Dove. Na het douchen wikkel ik mijn haar altijd in een handdoek maar wanneer ik deze terug af neem lijk ik wel een vogelverschrikker.. mijn haar gaat alle kanten op, omhoog, opzij en het ergste van allemaal -knopen- maar echt verschrikkelijke knopen! Voor diegene die het zich afvragen.. ja, ik gebruik bij iedere wasbeurt een conditioner op mijn haar! :) Mijn haar kammen na het wassen is echt hel! Ik gebruik zo’n tangle teezer, maar dan nog is het iedere keer een gevecht om al die knopen eruit te krijgen! Ik heb al enkele producten gebruikt om die knopen er makkelijk uit te krijgen, maar mijn haar werd daar zo vettig van.. Ik besloot om de Anti Klit & Care Spray van Dove maar eens mee te nemen en uit te testen..
Voor de geïnteresseerden de ingrediënten:
Zoals je kan zien bevat deze spray amandelolie, arganolie en kokosolie!
Amandelolie is supervoedend voor droog en beschadigd haar, zorgt voor een mooie glans en het wordt snel opgenomen.
Arganolie is een beetje een hype op dit moment maar is echt zalig voor in je haar! Het maakt je haar glanzend en maakt het steviger. Er zitten veel antioxidanten in en vitamine E, wat goed is voor de gezondheid van je haar. Goed voor ieder haar- en huidtype, en is heel erg zacht voor je huid.
Kokosolie werkt super vochtinbrengend en beschermt je haar en hoofdhuid tegen invloeden van buitenaf, en droogheid. Ook een extra pluspunt het beschermt je haar heel goed tegen de hitte van je stylingtools.
Ik gebruik deze graag meteen na het wassen op nat haar, dan is het meteen makkelijk doorkambaar..maar je kan hem ook tussendoor gebruiken. Hij maakt mijn haar niet vet, maar juist glanzend en na het drogen glanst mijn haar heel erg mooi.
I think we have a winner! Ik ben blij dat ik deze anti-klit spray ontdekt heb en ik kan hem alleen maar aanbevelen! :)
Deze anti klit & care spray van Dove vind je bij Kruidvat voor 4,49!
XOXO
Eefje